Wesela & Obiady Poślubne

Wesela & Obiady Poślubne

Na WESELA oraz OBIADY POŚLUBNE* nasza sala bankietowa (sala weselna) przechodzi ślubne metamorfozy – wystrój zawsze dostosowujemy indywidualnie do Państwa preferencji i gustu.

*Jeżeli typowe, huczne wesele „z przepychem” to nie Wasza bajka, zapraszamy na elegancki obiad poślubny do „Stare i nowe”.

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa kameralne przyjęcie ze smacznym jedzeniem i dobrym winem, nienachalną muzyką w tle i gustownymi dekoracjami. Organizowanie wyjątkowych imprez okolicznościowych to nasza specjalność – potwierdzają to liczne pozytywne opinie zadowolonych Gości.

Menu ustalamy z Państwem indywidualnie – na przyjęcie weselne może składać się kilka kolacji, lecz może to też być jedynie obiad z deserem (polecamy nasz wyśmienity tort „Trzy musy” z trzech rodzajów czekolady!) – bez problemu dostosowujemy się też do zakładanego przez Państwa budżetu.
Sala bankietowa przemienia się na czas przyjęcia w piękną przestrzeń ze świeżymi kwiatami, klimatycznymi świecami, bielą obrusów i kolorami dodatków. Ogromnym atutem sali bankietowej jest przyłączony do niej TARAS, na którym Goście weselni chętnie spędzają chwile relaksu po sytym obiedzie czy tańcach.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu niezobowiązującej wyceny i przedstawienia propozycji (tel.: 661 305 016 – manager).
Polecamy się!

OFERTA WIN

RECENZJE